İnsan Kaynakları

Suadiye Denetim Mali Müşavirlik Ltd. Şti. akaryakıt, inşaat, tekstil, beyaz eşya, elektronik, mağazacılık ve dış ticaret sektöründe faaliyet gösteren şirketlerle çalışmaktadır.

Mükelleflerimizin muhasebe, finansman, insan kaynakları departmanlarında görevlendirilecek takım arkadaşlarının işe alımları, oryantasyon eğitimi, kariyer yönetimi, motivasyon görüşmeleri, ücret ayarlamaları ister istemez firmamızın ilgi alanına girmektedir.

Liyakat sahibi, disiplinli, özgüveni yüksek personel ile çalışmak hem bizim şirketimizin hem de mükelleflerimizin performansını olumlu etkilemektedir. Bu nedenle, “yetişmiş meslek mensubu” önemle üzerinde durduğumuz kritik bir kavramdır.

İnsan kaynakları politikamız, farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin özel ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliklere sahip meslek mensubu yetiştirmek, bu şirketlerin strateji, yönetim ve karar alma zincirinde proaktif olarak hizmet üretilmesine katkı sağlamaktır

Güvenilirlik ve bilgi mahremiyeti Suadiye Denetim Mali Müşavirlik Ltd. Şti.’nin önemle üzerinde durduğu kurumsal değerleri arasında yer almaktadır.